Ana Sayfa > Hakkında
Hakkımızda
Insaatdizini.com inşaat sektörüiçin özel hazırlanmış bir sitedir. Insaatdizini.com'un amacı İnşaat sektörü için kaynak bir rehber site olmaktır. Insaatdizini.com sitesinde 7040 firma vardır. Sizde firma göndererek katkıda bulunabilirsiniz. Sitemizle ilgili fikrinizi, sorunuzu iletişim kısmından bize iletebilirsiniz.
Gizlilik

Gizlilik Hakları

Insaatdizini.com web sitesi kullanım kayıtları anonim şekilde hizmetin iyileştirilmesi için kullanılabilir. Yasal makamlarca usulüne uygun olarak yapılan talepler dışında kullanım kayıtları üçüncü kişi veya servislerle paylaşılmaz. Insaatdizini.com, lüzumu üzerine yasal konular ve gizlilik hakları konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Reklam Konusundaki Gizlilik Hakları

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek reklamları size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz iletişim sayfamızdan bize mail atabilirsiniz.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma Kayıt

© 2007-2008 insaatdizini.com,  1.0.010